DANIŞMAN OLUN
THERMOMİX'İNİZİ KAZANIN!

Thermomix Satış Danışmanı olarak kendi Thermomix'inizi kazanabilir ve yaptığınız satışlardan kazanç elde edebilirsiniz!
Aday danışman olmak için 2 adet online eğitime katılmalı ve danışmanlık sözleşmesini onaylamalısınız. Aday Danışman'ın 30 gün içerisinde 1 adet satış yapması gerekmektedir. İlk satışınızı yaptığınızda Danışman ünvanını kazanırsınız.

Thermomix sahibiyseniz veya satın alarak aday danışman olmak istiyorsanız, ilk yaptığınız satış ile danışman ünvanını kazanırsınız. Danışmanlar ikinci satışlarından sonra prim almaya hak kazanırlar. İlk satışla birlikte hak edilen prim de ikinci satışlarıyla birlikte ödenir. Danışman ikinci satışını ilk satışını yaptığı tarihten sonraki 3 ay içinde yapamazsa, danışmanlığı düşer ve ilk satışının primini de alamaz.

Thermomix Kazanç Programı ile kendi Thermomix'inizi kazanmak istiyorsanız, aday danışman olduğunuz günden sonraki 60 gün içerisinde yaptığınız ilk satışınızla %20, ikinci satışınızla %50, 3. satışınızla %80 indirim hakkı kazanırsınız. 4 satış yaptığınızda Thermomix TM6’nızı bedelsiz olarak kazanırsınız.

THERMOMİX ADAY DANIŞMAN FORMU

WhatsApp Bilgi ve Başvuru ya da
Thermomix TM6 Satın Al

AKLINIZA TAKILAN BİR SORU MU VAR?

Thermomix Danışmanı olarak size yardımcı olmaktan mutluluk duyarım. Aşağıdaki butona tıklayarak WhatsApp üzerinden bana ulaşabilir, aklınıza takılan tüm soruları dilediğiniz zaman sorabilirsiniz!

Dilerseniz Bilgi Formu'nu doldurabilirsiniz!

Bu site Thermomix Bağımsız Danışmanı Beyza Adalı - TM2986 tarafından oluşturulmuş ve yönetilmektedir.
Tüm hakları saklıdır - 2023
Akıllı Yemek Robotu Canlı Destek
Akıllı Yemek Robotu
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
Temmuz ayına özel 4.490 TL değerinde Vakumlu 3'lü Saklama Kabı ve Vakum Pompası TM2986 Danışman ID ile hediye!
Vade Farksız 9 TAKSİT avantajıyla!